Aktualności

20-letni kierowca z Dobrcza nie żyje

Na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Osielsko doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego Nissan Micra z TIR-em marki Volvo. 20-letni kierowca Nissana po reanimacji przeprowadzonej przez lekarza pogotowia został zabrany helikopterem LPR do szpitala. Zmarł  po południu nie odzyskawszy przytomnośc.i

Z niewyjaśnionych w tej chwili przyczyn na DK nr 5, koło baru Dakota, doszło do czołowego zderzenia Nissana Micra i ciężarowego Volvo. W wypadku brał również udział VW T-4. Jego kierowca nie zdążył wyhamować i wjechał w tył ciężarówki. Nie odniósł jednak większych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia celem usunięcia skutków wypadku zostały  wysłane dwa zastępy PSP oraz OSP z Dobrcza. Samochód osobowy zjechał nagle na przeciwny pas ruchu. Zderzył się z ciężarowym volvo z naczepą-cysterną, jadącym w kierunku Bydgoszczy. Nissan został niemalże zmiażdżony, ciężarówka uderzyła w drzewo. Kierowca osobowego nissana był uwięziony. Gdy go wydobyli strażacy, reanimowano przez ponad pół godziny. W stanie bardzo ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala w Bydgoszczy.  20-letni mieszkaniec Dobrcza zmarł po południu nie odzyskawszy przytomności.. Droga krajowa Bydgoszcz-Świecie była zablokowana przez godzinę. Policjanci kierowali ruch wahadłowo-informuje oficer dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bydgoszczy, starzy ogniomistrz Jacek Rosiński.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker