Aktualności

Organizacja ruchu w rejonie ulic: Fordońskiej, Rejewskiego, Łowickiej i Wiślanej.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

W dniu 28.08.2014 roku rozpoczną się prace związane z przygotowaniem przyczółków tymczasowych wiaduktów nad ul. Rejewskiego. Jest to niezbędne do przeniesienia ruchu z ul. Fordońskiej.

Od dnia 28.08.2014 roku zamknięty zostanie południowy chodnik ul. Fordońskiej na odcinku od wjazdu na teren dawnej fabryki rowerów „Romet” do ul. Łowickiej oraz odcinek chodnika pod wiaduktami w kierunku Auchan. Przejście pieszych będzie możliwe wyłącznie z wykorzystaniem przejścia po terenie „Rometu” z wykorzystaniem istniejącego tam układu drogowego. Na czas wprowadzonych zmian na nowym przejściu przez ul. Fordońska zostanie zainstalowana sygnalizacja świetlna.

Po przeprowadzeniu wstępnych prac wykonawca przystąpi do wdrażania kolejnego etapu przebudowy przyczółka po zachodniej stronie ulicy Rejewskiego. Spowoduje to brak możliwości wyjazdu pojazdów z ul. Rejewskiego na ul. Fordońską. W związku z zaplanowanymi pracami nastąpi również zamknięcie łącznicy ul. Rejewskiego w kierunku ul. Fordońskiej. Zbiegnie się to w czasie z równoczesnym zamknięciem wjazdu dla pojazdów w ulicę Rejewskiego od strony Akademickiej.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker