Aktualności

Ulica Kaliskiego w Fordonie zamknięta w weekend 1-2 czerwca. Szykujcie się na objazdy!

Ulica Kaliskiego w Nowym Fordonie tymczasowo nieprzejezdna. Autobusy nr 83, 89 i 32N będą kursować innymi trasami.

Trwają Juwenalia Bydgoskie, czyli studenci się bawią. W związku z wydarzeniami, jakie zaplanowano na weekend na terenie Politechniki Bydgoskiej, trzeba liczyć się ze zmianami w ruchu. Chodzi o ul. Kaliskiego, przy której zlokalizowana jest uczelnia.

– W najbliższy weekend, z uwagi na organizację juwenaliów, od około godziny 16:00 do nocy ulica Kaliskiego zostanie czasowo zamknięta dla ruchu kołowego – zapowiada Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. – W sobotę i w niedzielę (1 i 2 czerwca) autobusy linii nr 83, 89 i 32N zostaną skierowane na trasy czasowo zmienione.

Autobusy 83 i 89 kierunek Tatrzańskie; (nr 83 od godz. 15:04 wyjazd z pętli Czyżkówko w oba dni; nr 89 od godz. 14:53 w sobotę i 14:50 w niedzielę wyjazdy z pętli Błonie) od przystanku Fordońska/Wiślana będą kursowały ul. Fordońską, Rejewskiego, Akademicką od przystanku Przylesie P+R powrócą na swoje trasy. Te natomiast w kierunku Czyżkówka/Błonia (nr 83 od godz. 15:20 wyjazd z pętli Tatrzańskie w oba dni; nr 89 od godz. 15:02 w sobotę, 14:45 w niedzielę wyjazdy z pętli Tatrzańskie) od przystanku Korfantego/Prejsa pojadą ul. Korfantego, Akademicką, Rejewskiego, Fordońską od przystanku Fordońska/Wiślana i powrócą na swoje trasy.

Inaczej też będzie kursował autobus nocny 32N. W kierunku Tatrzańskie/Łoskoń od przystanku Fordońska/Wiślana będzie jechał Fordońską, Rejewskiego, Akademicką od przystanku Przylesie P+R nastąpi powrót na swoje trasy, zaś nocny w kierunku Dworzec Błonie, od przystanku Korfantego/Prejsa będzie kursował Korfantego, Akademicką, Rejewskiego, Fordońską od przystanku Fordońska/Wiślana i wróci na swoje trasy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker