Aktualności

Smart Outlet Center Bydgoszcz przy ul. Fordońskiej jednak zamknięty

Smart Outlet Center Bydgoszcz jednak już nieczynny. Został budynek i część wyposażenia

Smart Outlet Center Bydgoszcz, zlokalizowany przy ul. Fordońskiej 268, miał przyciągać klientów nie tylko z naszego województwa (zasięg outletu przekraczał ponad 2 mln osób – podkreślali szefowie placówki). Na to liczyli i o tym mówili menadżerowie nietypowej galerii handlowej podczas jej otwarcia w maju 2018 roku. Otwarcie było z pompą – balonikami, występami artystycznymi, nawet z księdzem.

Ten kompleks handlowy budził nadzieje inwestorów. – To pierwsze centrum wyprzedażowe w regionie. 80 procent oferty stanowią salony wyprzedażowe, a 20 procent to m.in. Rossmann, Martes Sport czy CCC, czyli sieci regularne z niskimi cenami jakościowych towarów. Propozycja bydgoskiego obiektu wciąż się powiększa – podawali w komunikacie przedstawiciele firmy krótko po jej otwarciu.

Klienci chcieli znaleźć przede wszystkim odzież i obuwie znanych marek, ale w cenach mocno obniżonych. Jeszcze wiosną 2018 roku licznie przyjeżdżali na zakupy, ale dziwili się, bo ceny wybranych towarów były nawet wyższe niż w standardowych sklepach. Na przełomie 2019 i 2020 roku pojawiły się informacje o planowanym zamknięciu outletu. Zaczęły z niego uciekać sklepy i już i tak nieliczni klienci.

Od połowy 2022 roku obiekt stał praktycznie pusty, chociaż w teorii miał działać. Otrzymaliśmy potwierdzenie od sieci: Smart Outlet Center Bydgoszcz został zamknięty. Jakie będą losy budynku, jeszcze nie wiadomo, chociaż część wyposażenia pozostało.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker