Aktualności

Miasto sprzedaje działki budowlane przy ul. Sielskiej w Fordonie. Takie są ceny wywoławcze

Dawniej tutaj rozstawiało się wesołe miasteczko. Teraz miasto sprzedaje działki budowlane przy ul. Sielskiej w Fordonie.

Na niezagospodarowanym terenie przy ul. Sielskiej, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 27 i sąsiedztwie domków jednorodzinnych starszego typu i lasku, przez lata rozstawiał się lunapark. W 2019 roku miasto ogłosiło, że na tym obszarze może powstać miniosiedle, a na nim – maksymalnie 23 domki szeregowe. Tutejsze działki to małe parcele, od niespełna 200 metrów kwadratowych do około 450.

Kto zamierza kupić działkę i się budować, ten może teraz próbować. Na bieżący tydzień zaplanowano bowiem sprzedaż działek przy ul. Sielskiej. Tym razem Urząd Miasta Bydgoszczy wystawia osiem działek w tej lokalizacji. Ustny przetarg nieograniczony, który zostanie przeprowadzony w ratuszu przy ul. Jezuickiej 2, rozpisano na dwa dni. To 18 stycznia (środa) oraz 19 stycznia (czwartek). Pierwszego dnia będzie można kupić działki o powierzchni od 219 m kw. do 455 m kw., następnego dnia pod młotek pójdą te mające od 199 m kw. do 391 m kw. W przypadku najtańszej działki cena wywoławcza wynosi 90 tys. zł (to akurat działka 199-metrowa), natomiast najdroższej – 175 tys. zł (za 455 metrów).

Więcej informacji na temat sprzedawanych przez miasto działek można przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bydgoszczy (https://bip.um.bydgoszcz.pl).

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker