Aktualności

Sklep Action w Fordonie. Otwarcie już w ten czwartek, 8 grudnia

Jeszcze w tym tygodniu zostanie otwarty Action w Fordonie. Przygotowania do startu trwały nawet w weekend po zmierzchu.

Przygotowania do otwarcia nowego sklepu Action były tak pracochłonne i intensywne, że nawet w sobotnie późne popołudnie, 3 grudnia 2022, z zewnątrz było widać, jaki ruch panuje w środku. Wszystko jest już prawie gotowe. Teraz to już pewne: sklep holenderskiej sieci Action, zlokalizowany przy ul. GOPR 2 między osiedlami Szybowników i Tatrzańskim (naprzeciw stacji Orlen), zostanie otwarty w najbliższy czwartek, 8 grudnia. Jego powierzchnia wynosi ponad 800 metrów kwadratowych. Nietypowy market będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 21.00.

Action oferuje m.in. wyposażenie mieszkania, akcesoria i dekoracje, przybory szkolne i do biura, narzędzia dla majsterkowicza, odzież, zabawki, paczkowane jedzenie i napoje, a także artykuły dla zwierząt. Przypomnijmy, że wcześniej wspominano o innej lokalizacji – o tym, że Action znajdzie się w Galerii Fordon, tam jednak w czerwcu br. powstał Jysk.

Ostatecznie wybór Action padł na sąsiadujący z nią obiekt po Abra Meble, która wyprowadziła się stąd parę tygodni temu. Fordoński market to drugi taki z tym szyldem w naszym mieście. Pierwszy sklep sieci Action mieści się od roku w innym centrum handlowym, mianowicie w Galerii Pomorskiej (ul. Fordońska141).

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker