Aktualności

Stacja Orlen na osiedlu Tatrzańskim znowu czynna. To nie koniec zmian na stacjach paliw w okolicy

Kierowcy znowu mogą tankować na Tatrzańskim. Stacja Orlen przy Pelplińskiej ponownie otwarta

Generalny remont stacji PKN Orlen przy ul. Pelplińskiej 7 niedaleko targowiska w Fordonie rozpoczął się w wakacje 2022. Inwestycja zakończona, więc kierowcy znowu mogą tutaj tankować.

To nie koniec zmian, chociaż inne dotyczą jedynie nazewnictwa. Stacje Lotos zmieniają szyldy na Orlen. To w związku z połączeniem sieci, a decyzja o fuzji została podjęta w tegoroczne wakacje. Stacja Lotos przy ul. Fordońskiej, na wysokości VIII Liceum Ogólnokształcącego, działa już pod nową nazwą. W styczniu 2023 wszystkie przejęte stacje będą już jako Orlen.

Stacja Circle K zmienia natomiast nazwę na Watis. Tak stało się niedawno w przypadku stacji też przy Fordońskiej, lecz na wysokości Bydgoskich Zakładów Sklejek Sklejka Multi. Przypomnijmy: to już kolejna zmiana nazwy tej sieci. Wcześniej bowiem Circle K funkcjonowała jako Statoil, chociaż w tamtych czasach akurat w tym miejscu na Fordońskiej jeszcze jej nie było.

Odkąd na Mariampolu przybywa bloków, a więc i mieszkańców, mówi się o budowie stacji paliw w tej okolicy. Na razie jednak na planach się kończy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker