Aktualności

„Wieczór panieński plus” w Operze NOVA

Taki wieczór panieński może zdarzyć się w Bydgoszczy tylko raz…

Doskonała propozycja teatralna na marcowy wieczór oraz na prezent w Dniu Kobiet. Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, pełną humoru i niespodzianek – „Wieczór panieński plus”.

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Na scenie zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Katarzynę Skrzynecką, Monikę Mazur, Annę Iberszer, Tomasza Bednarka, Marka Kaliszuka/Stefano Terrazzino.

„Wieczór panieński plus”, w reż. Marii Seweryn, już 14 marca br. (poniedziałek), godz. 18.30, Opera NOVA, ul. Marsz. Focha 5.

Bilety, w cenie 70-110 zł, można nabyć:
– on line, na: www.kupbilecik.pl, www.biletna.pl, www.eBilet.pl .
– rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Zapraszamy!

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker