Aktualności

Głos czytelnika w sprawie komunikacji w Fordonie

Zachęcamy do dyskusji

Napisał do INFOFORDON Pan Karol. Chciał zwrócić uwagę na pewien problem, którego nikt nie zauważył. Kilka lat temu została wybudowana i oddana do użytku linia tramwajowa do Fordonu. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że był to pomysł jak najbardziej trafiony.  Zleceniodawca nie pomyślał jednak nikt o wybudowaniu dodatkowej infrastruktury z tym projektem ściśle związanej.

Chodzi o miejsca parkingowe dla osób poruszających się w systemie przesiądź się i jedź. Jestem mieszkańcem ulicy Taczaka.  Nie ukrywam, że szlak mnie trafia jak przyjadę z pracy i nie mam miejsca przed swoim blokiem.  Mieszkańcy  okolicznych miejscowości upodobali sobie właśnie parkingi przy pętli Niepodległości.

Z moich obserwacji wynika, że większość zostawia tam swoje pojazdy na całe dni a niekiedy i noce. W okolicy w/w pętli jest mnóstwo miejsca, gdzie można by taki parking zrobić. Proszę w moim imieniu zwrócić odpowiednim instytucją uwagę na powstały problem.  Ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia od czego zacząć. Może Państwo macie większą moc przebicia. Mam nadzieję, że zainteresowałem redakcję tym tematem? Za jakiekolwiek działania w tej sprawie z góry dziękuje i korzystając z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkim zdrowia i pomyślności.
Pozdrawiam Karol

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker