Aktualności

Targi zajęć pozaszkolnych w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Zajęcia z robotyki i programowania, taniec, nauka języków obcych czy treningi sportowe? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz w sobotę 11 września zapoznają się z różnorodną ofertą zajęć edukacyjnych i sportowych oraz wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.

Nie wszystkie zajęcia w szkole pozwalają dzieciom na szeroki rozwój pasji i zdolności. Dlatego warto wybrać dla najmłodszych takie zajęcia i atrakcje pozaszkolne, które pozwolą im na rozwój zainteresowań, a do tego będą okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich zastanawiających się, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na targi zajęć pozaszkolnych, które odbędą się w sobotę 11 września w pasażu galerii handlowej.

Podczas zbliżającego się wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe czy artystyczne. Propozycje zajęć pozalekcyjnych zaprezentują Akademia piłkarska Reissa, pływalnia Delfin, Szkoła Yamaha, szkoła języka angielskiego Speaker, Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania, szkoła tańca Tempo oraz Planeta Rozwoju.

W czasie spotkania trenerzy pływalni Delfin będą udzielali konsultacji dotyczących nauki pływania i treningów pływackich. Chętni będą mogli zapisać się na zajęcia odbywające się na pływalni w obecnym roku szkolnym. Dzieci będą mogły także wziąć udział w różnorodnych zajęciach i zabawach oraz pokazach. Akademia Piłkarska Reissa zaproponuje zabawy ruchowe, a szkoła języka angielskiego Speaker zaprosi najmłodszych na spotkanie z Misiem Teddy Edi, podczas którego będzie można wziąć udział w zabawach i konkursach. Zabawy edukacyjne dla najmłodszych przygotowała również Planeta Rozwoju. Natomiast szkoła tańca Tempo przygotowała dla uczestników pokazy tańca towarzyskiego, latino oraz baletu.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker