Aktualności

Powojskowy sprzęt i pojazdy czekają na nabywców  

AMW w Bydgoszczy wietrzy magazyny

UAZ, strażacki jelcz, sanitarny polonez, kuchnie polowe czy pakiety z wojskowymi ubraniami – to tylko część pozycji, które można kupić na przetargu organizowanym przez Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy. Łącznie na nabywców czeka 165 pozycji prosto z wojskowych magazynów. Otwarcie ofert odbędzie się 19 listopada br. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Bydgoski przetarg powinien zainteresować wszystkich, którzy szukają pojazdów. Na nowych właścicieli czekają m.in.: rozgłośnia na UAZ-ie 452 wyceniona na 7 tys. zł., sanitarny polonez  w cenie wywoławczej 4 tys. zł czy dostawczy lublin 3314 za którego trzeba będzie zapłacić co najmniej 2 tys. zł.  W ofercie znajdziemy też samochody jelcz 315. Jeden w wersji ratowniczo-gaśniczej (cena wywoławcza: 10 tys. zł), jedna polewarko-zmywarka oraz dwie cysterny paliwowe (8 tys. zł za sztukę). 

Na nadchodzący przetarg oddział AMW w Bydgoszczy przygotował duży wybór pakietów, których ceny wywoławcze zaczynają się już od 40 zł w przypadku szelek do oporządzenia, a kończą na 40 tys. zł za olej okrętowy. W pakietach znajdziemy też narzędzia warsztatowe, sprzęt remontowy, oświetleniowy, akcesoria i odzież medyczną, części zamienne do samochodów star i UAZ oraz kilkanaście zestawów z wojskową odzieżą i ekwipunkiem. Od mieszanych pakietów z artykułami mundurowymi po komplety dresów, kurtek, ocieplanych spodni zimowych, hełmów stalowych czy zasobników.

Do wzięcia są też narzędzia i maszyny, które mogą przydać się w pracach porządkowych w sezonie jesiennym i zimowym. Na przetargu kupimy m.in. dmuchawę do liści marki Husqvarna czy odśnieżarki spalinowe. Wśród wystawionych pozycji znajdziemy też tak zróżnicowane produkty jak kuchnia polowa KP-340 z wyposażeniem (4 500 zł), pianino legnica M110 B-315 (500 zł), manekin ambu do nauki resuscytacji z oprogramowaniem i komputerem (5 700 zł), aparat nurkowy P-22/UAN-82 (600 zł), stoły bilardowe (400 zł) czy zestawy stolarsko-ciesielskie (600 zł).

Potencjalni nabywcy będą mogli obejrzeć poszczególne pozycje przetargowe w miejscach ich składowania – jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna – 9 i 10 listopada br. Szczegóły dostępne są na stronie Agencji w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy/Sprzęt wojskowy i wyposażenie/Sprzedaż przetargowa”.

Ofertę należy złożyć do 19 listopada 2020 roku do godz. 10:00. Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 19 listopada o godz. 13:00  w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW przy ul. Gdańskiej 163A w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker