Aktualności

Wzmożone akcje Policji i Straży Miejskiej przy Targowisku „Białe” w Fordonie

Minęło już kilka miesięcy od zmiany organizacji ruchu przy targowisku „Białe” na ul. Pelplińskiej. Każdego dnia w tym miejscu wystawianych jest kilkanaście mandatów karnych, zarówno przez Policję jak i Straż Miejską. Jednak mieszkańcy nadal tu parkują i blokują przejazd ulicą. Lekceważą znaki bezwzględnego zakazu zatrzymywania się .Informują o tym tabliczki ze znakiem odholowania.

Służby zapowiadają zwiększenie częstotliwości kontroli przy targowisku. Akcja będzie prowadzona aż do całkowitego wyeliminowania problemu „dzikiego” parkowania i blokowania przejazdu. Za wymienione wykroczenie kierowcy mogą otrzymać mandat oraz punkty karne. W uzasadnionych przypadkach pojazdy mogą zostać odholowane. Informują o tym znaki drogowe. Służby zapowiadają koniec pobłażania dla kierowców łamiących nagminnie przepisy ruchu drogowego w tym miejscu.
Straż Miejska wypisuje mandaty na miejscu. Policja spisuje natomiast numery rejestracyjne i wysyła wezwania drogą pocztową na Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon.
Przypominamy,że ogromny plac parkingowy znajduje się naprzeciw targowiska, w sąsiedztwie Galerii Fordon.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker