Aktualności

Od 13 sierpnia w Bydgoszczy wszystkie place zabaw i siłownie zostaną otwarte

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Od 6 sierpnia rozpocznie się  stopniowe udostępnianie placów zabaw, siłowni zewnętrznych i stref do streetworkoutu . Do 13 sierpnia wszystkie obiekty zostaną zdezynfekowane i otwarte. W sumie dezynfekcja obejmie 54 place zabaw, 32 siłownie i 10 stref do streetworkoutu.

 Od czwartku, 6 sierpnia RATUSZ rozpoczyna dezynfekcję obiektów rekreacyjno- sportowych, którymi zarządza Miasto. Dezynfekowane będą powierzchnie użytkowe urządzeń zabawowych, urządzenia siłowni zewnętrznych, urządzenia do kalisteniki, furtki. Środek, który zostanie użyty przez firmę dezynfekującą, musi pochodzić z wykazu produktów biobójczych.

Jednocześnie przypominamy, że obowiązują wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczące zachowania się na placach zabaw, mówiące m.in. że na placu zabaw powinny przebywać tylko dzieci zdrowe, opiekunowie powinni być wyposażeni w środki pozwalające na utrzymanie higieny dziecka i czuwać nad przestrzeganiem zasad higieny, zachowywać dystans społeczny etc.

Załączamy również treść komunikatu z ww. wytycznymi, który będzie dostępny na każdym miejskim obiekcie rekreacyjno-sportowym. Prosimy o rozwagę i stosowanie się do wytycznych GIS-u.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker