Aktualności

Zachęcamy do korzystania z aplikacji DBAMY O BYDGOSZCZ

Wystarczy pobrać aplikację, aby zgłosić problem, którym powinniśmy się zająć

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Uszkodzony znak, dzikie wysypisko czy ranne zwierzę/ Od dziś zgłosisz problem dzięki nowej aplikacji Dbamy o Bydgoszcz. Pilotażowo uruchamiamy nowy kanał dla mieszkańców, za pomocą którego mogą nam zgłaszać miejskie usterki. Wystarczy pobrać aplikację, aby zgłosić problem, którym powinniśmy się zająć.

 
Uruchamiamy nowy kanał komunikacji z mieszkańcami. Dzięki aplikacji szybciej będziemy reagować na zgłoszenia mieszkańców i skuteczniej informować Bydgoszczan jakie działania podejmujemy w odpowiedzi na ich zgłoszenia. Do końca roku będziemy prowadzić pilotaż systemu, podczas którego czekamy na opinie i propozycje mieszkańców dotyczące funkcjonalności aplikacji – tłumaczył podczas konferencji prasowej skarbnik miasta Piotr Tomaszewski

Aplikacja Dbamy o Bydgoszcz służy zgłaszaniu miejskich usterek w kilku prostych krokach.  Co ważne, usterki możemy zgłaszać 24 godziny na dobę za pośrednictwem aplikacji ściągniętej na telefon lub na stronie internetowej www.dbamy.bydgoszcz.pl.
Aby usprawnić wymianę informacji pomiędzy miejskimi służbami oraz reakcję na zgłoszenia, przygotowaliśmy 9 kategorii usterek, które pojawiają się najczęściej. Wśród nich są te związane z bezpieczeństwem i porządkiem, drogami, komunikacją miejską, uszkodzeniami, zielenią i środowiskiem, zwierzętami oraz odpadami.

 

 

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker