Aktualności

Mieszkaniec Szwederowa produkował w mieszkaniu tzw. „dopalacze”

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

Po raz kolejny zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii usłyszał 25-letni mieszkaniec Szwederowa. Policjanci  zabezpieczyli w jego mieszkaniu zabronione substancje. Były to produkowane przez siebie tzw. „dopalacze”, a także inne środki narkotyczne. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bydgoscy policjanci  ustalili, że mieszkaniec Szwederowa ma w mieszkaniu produkowane przez siebie tzw. „dopalacze”, a także inne środki narkotyczne.  Dojeżdżając do jego domu zauważyli jak mężczyzna ten wsiada pod blokiem do taksówki. Natychmiast skierowali do niego swe kroki i uniemożliwili mu odjechanie. Mundurowi w mieszkaniu z 25-latka  zabezpieczyli ponad 27 gramów suszu roślinnego w postaci tzw. „maczanki”, 9 gramów suszu roślinnego, preparaty służące do produkcji „maczanki”, 5 doniczek z uprawą konopi indyjskich w początkowej fazie wzrostu,  a także wagę elektroniczną, pieniądze oraz telefon komórkowy. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że ujawniony susz roślinny to marihuana. 

Mężczyzna jest dobrze znany bydgoskim policjantom, gdyż kilkukrotnie był przez nich zatrzymywany w związku z popełnianymi przestępstwami. Policjanci ze Szwederowa przedstawili mu zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich. Wczoraj (27.05.2020) prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór-informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker