Aktualności

„Komunalnik”obiecuje poprawę wywozu śmieci i przeprasza mieszkańców Fordonu

Czy od najbliższej soboty zniknie problem wywozu śmieci z Fordonu?

Firma „Komunalnik”, która niedawno wygrała przetarg na oczyszczanie części Bydgoszczy,  między innymi Fordonu, dostarczyła już większość zbiorników. Ostatnie mają trafić do mieszkańców w sobotę. Firma Komunalnik nie tylko odbiera odpady w ciągu dnia według według harmonogramów, ale także odbiera odpady w trybie interwencyjnym.

Firma Komunalnik przysłała oświadczenie. Oto jego treść.

Szanowni Państwo,

zgodnie z informacją sprzed tygodnia – w środę, 15 kwietnia br. zakończyliśmy wyposażanie nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane. Do soboty, 18 kwietnia br. dostarczymy pojemniki na odpady selektywne. Jeśli po tym terminie wystąpią braki, będziemy je niezwłocznie uzupełniać w ramach reklamacji. Od wtorku, 14 kwietnia br. po wcześniejszym zebraniu zapotrzebowań od mieszkańców, realizujemy dostawy worków big bag (kontakt w tej sprawie:bydgoszczbigbag@komunalnik.net ).

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku, 20 kwietnia br. będziemy realizować odbiory na podstawie indywidualnych harmonogramów ustalonych z zarządcami nieruchomości, które będą miały znacznie częstszy charakter, niż wynikający z harmonogramu zbiorczego. Zdecydowana większość reklamacji w zakresie odbioru odpadów związana jest ze stosowaniem dotychczas harmonogramu zbiorczego. Na wniosek Miasta zostanie to pilnie skorygowane.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że dokonujemy odpowiednich zmian, które powinny być widoczne po dostarczeniu wszystkich pojemników oraz realizacji częstszych harmonogramów indywidualnych zgodnie z oczekiwaniem władz Miasta.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker