Aktualności

„Komunalnik”obiecuje poprawę wywozu śmieci i przeprasza mieszkańców Fordonu

Czy od najbliższej soboty zniknie problem wywozu śmieci z Fordonu?

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Firma „Komunalnik”, która niedawno wygrała przetarg na oczyszczanie części Bydgoszczy,  między innymi Fordonu, dostarczyła już większość zbiorników. Ostatnie mają trafić do mieszkańców w sobotę. Firma Komunalnik nie tylko odbiera odpady w ciągu dnia według według harmonogramów, ale także odbiera odpady w trybie interwencyjnym.

Firma Komunalnik przysłała oświadczenie. Oto jego treść.

Szanowni Państwo,

zgodnie z informacją sprzed tygodnia – w środę, 15 kwietnia br. zakończyliśmy wyposażanie nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane. Do soboty, 18 kwietnia br. dostarczymy pojemniki na odpady selektywne. Jeśli po tym terminie wystąpią braki, będziemy je niezwłocznie uzupełniać w ramach reklamacji. Od wtorku, 14 kwietnia br. po wcześniejszym zebraniu zapotrzebowań od mieszkańców, realizujemy dostawy worków big bag (kontakt w tej sprawie:bydgoszczbigbag@komunalnik.net ).

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku, 20 kwietnia br. będziemy realizować odbiory na podstawie indywidualnych harmonogramów ustalonych z zarządcami nieruchomości, które będą miały znacznie częstszy charakter, niż wynikający z harmonogramu zbiorczego. Zdecydowana większość reklamacji w zakresie odbioru odpadów związana jest ze stosowaniem dotychczas harmonogramu zbiorczego. Na wniosek Miasta zostanie to pilnie skorygowane.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że dokonujemy odpowiednich zmian, które powinny być widoczne po dostarczeniu wszystkich pojemników oraz realizacji częstszych harmonogramów indywidualnych zgodnie z oczekiwaniem władz Miasta.

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker