Aktualności

Otwarcie Dino w Fordonie. Padła data. „Nie uwierzymy, dopóki nie wejdziemy i nie zrobimy zakupów”

Dino w Fordonie miał być czynny już od maja 2021 roku. Właśnie padła kolejna data planowanego otwarcia: 14 lutego.

O markecie (raczej dyskoncie) Dino w Fordonie krążą już legendy. Sklep w tylnej części dzielnicy, zbudowany na rogu ul. Bora-Komorowskiego i Marcińczaka, pierwotnie miał zacząć działać w maju 2021 roku. Zaliczył falstart. Okazało się, że nie zbudowano do niego drogi dojazdowej. Błąd naprawiono kilka miesięcy później, lecz klienci wciąż nie mogli robić zakupów w fordońskim Dino. Od prawie dwóch lat niemal nic się nie zmieniło. Mieszkańcy okolicznych bloków (tutaj stoją przede wszystkim te, należące do Bydgoskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego) i domków nawet zakładają się, kiedy placówka zacznie funkcjonować. Po wakacjach 2022 roku mówiono, że będzie to późna jesień. Plotki się nie sprawdziły.

Skontaktowała się z nami osoba, która wskazuje nowy termin otwarcia Dino w Fordonie i zaznacza, że to informacja potwierdzona. Ma to być najbliższy wtorek, 14 lutego, godz. 6.00. Chcieliśmy jeszcze sprawdzić tę informację u źródła, a więc w centrali, ale w weekend sekretariat nieczynny. Biuro prasowe istnieje, ale tam jest jedynie wskazany kontakt e-mail, a nie nr tel. Nie ma również żadnego komunikatu na portalu sieci sklepów Dino o planowanym uruchomieniu placówki na Mariampolu.

Część mieszkańców Fordonu wątpi, aby Dino przy Marcińczaka zostało otwarte w Walentynki, tzn. za parę dni. – Nie uwierzymy, dopóki nie wejdziemy i nie zrobimy w nim zakupów.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker