Aktualności

Odwołanie XX Misterium Męki Pańskiej

W związku z  konieczną decyzję o odwołaniu XX Misterium Męki Pańskiej, chcemy dobrze wykorzystać ten szczególny czas Wielkiego Postu. 

Pragniemy trwać z Wami w duchowej jedności, dlatego też zapraszamy do akcji na mediach społecznościowych pt. „Kadr z Misterium”. 

Codziennie aż do Niedzieli Palmowej – 5 kwietnia 2020 roku ukazywać będą się, krótkie filmiki, w których za każdym razem inna osoba będzie dzielić się swoim doświadczeniem Misterium Męki Pańskiej w Fordońskiej Dolinie Śmierci.  A na Niedzielę Palmową już dziś szykujemy dla Was niespodziankę.  Szczegółowe informacje podamy już wkrótce na stronie www.misterium.bydgoszcz.pl i w misteriowych mediach społecznościowych.

Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę o ustąpienie epidemii oraz w intencjach, które nosicie w swoich sercach.

FB https://www.facebook.com/misterium.bydgoszcz/

Kocham, więc służę” to inicjatywa duszpasterstwa akademickiego „Martyria” działającego przy fordońskiej parafii Matki Bożej Królowej Męczenników.

Polega ona na niesieniu pomocy starszym i chorym w trudnym czasie epidemii.
W ramach akcji oferujemy pomoc przy podstawowych czynnościach, które w obliczu epidemii dla wielu mogą być kłopotliwe, takich jak; zrobienie podstawowych zakupów, wykupienie leków z apteki, wyjście z psem czy wyrzucenie śmieci. Działamy na terenie naszej parafii, ale zachęcamy inne grupy, nie tylko młodzieżowe do stworzenia podobnych inicjatyw w miejscu swojego zamieszkania. Pokażmy w tym trudnym czasie, że jesteśmy narodem solidarnym! Jeśli chcesz nam pomóc: zadzwoń – tel. 600 828 444 (musisz mieć ukończone 18 lat i aktualnie być w pełni zdrowym). Jeśli potrzebujesz pomocy: tel. 516 722 771. Prosimy o przekazywanie informacji dalej, abyśmy mogli dotrzeć z pomocą do każdej osoby, która jej potrzebuje. ” 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker