Aktualności

Najnowocześniejszy sprzęt zamontowano w fordońskim kinie JEREMI

Seanse filmowe w Kinie Jeremi będą jeszcze większą przyjemnością. Filmy wyświetlane będą w cyfrowej jakości dzięki nowemu projektorowi i serwerowi kinowemu. Nowoczesny sprzęt kupiony został w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

 Od  lutego  filmy wyświetlane będą w  lepszej jakości . W  ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego kino doposażone zostało w nowy projektor i serwer kinowy.  Na ten cel przeznaczono 100 tys. zł. Samo Kino Jeremi także powstało w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski i w 2013 roku zostało otwarte w budynku XV Liceum Ogólnokształcącego. 
 

Pierwszym filmem w jakości cyfrowej będzie obraz produkcji francuskiej pt. „50 wiosen Aurory”, którego projekcja odbędzie się w czwartek, 6 lutego o godz. 19:00. Ta przebojowa komedia podbiła serca publiczności i zdobyła główną nagrodę na Festiwalu Transatlantyk w 2017 roku.

W Walentynki, w Kinie Jeremi zobaczyć będzie można z kolei film „Poznajmy się jeszcze raz” – premiera w Polsce odbyła się 31 stycznia tego roku – widzowie już 13 lutego będą mogli zobaczyć go fordońskim kinie. W lutowe wieczory, o godz. 19.00 w Kinie Jeremi zobaczymy także „Przyjazd Ari” (7 lutego), „Na plaży Chesil” (20 lutego), „Ja nie wracam” (27 lutego). 

Pełen repertuar i szczegóły na stronie internetowej: www.kinojeremi.liceumxv.edu.pl i na FB: www.facebook.com/KinoJeremiFordon

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker