Aktualności

IKEA w Bydgoszczy

Spółka IKEA Retail otrzymała pozwolenie na rozpoczęcie budowy sklepu w Bydgoszczy. Wcześniej firma otrzymała także pozwolenie na budowę dróg dojazdowych.

To świetna wiadomość dla miasta i mieszkanców. Ta inwestycja jest od lat jedną z najbardziej oczekiwanych w mieście. Cieszy też fakt, iż koncern poinformował oficjalnie o rozpoczęciu rekrutacji do oddziału w Bydgoszczy. Nowe miejsca pracy i obecność globalnej marki na mapie miasta to zawsze dobra informacja. – Bardzo się cieszymy, że możemy rozpocząć budowę sklepu w Bydgoszczy. Miasto dynamicznie się rozwija, jest dobrze zarządzane, a klimat sprzyja inwestycjom. Prace rozpoczniemy tak szybko jak będzie to możliwe – powiedziała Evelyn Higler, Dyrektor Generalna IKEA w Polsce.

Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla IKEA. Planujemy dynamicznie rozwijać się w naszym kraju i chcemy ośmiokrotnie zwiększyć obroty w ciągu najbliższych dwudziestu lat. Jesteśmy też trzecim rynkiem na świecie jeżeli chodzi o dynamikę wzrostu sprzedaży, zaraz po Chinach i Rosji – dodała Evelyn Higler.

W związku z budową sklepu IKEA rozpoczyna już rekrutację do działu Komunikacji i Wystawiennictwa. Ofertę kieruje do osób z wyższym wykształceniem związanym z projektowaniem lub wzornictwem, z dobrą znajomością angielskiego. Wkrótce rozpocznie się też rekrutacja na stanowiska kierownicze w poszczególnych działach. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.IKEA.com/pl w zakładce: aktualne oferty

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker