Aktualności

Zielone Arkady zapraszają na Black Price Days. 

Świąteczne prezenty czy jesienno-zimowa garderoba? Jest taki piątek w roku, w który zakupy robi się z nadzwyczajną przyjemnością. Zielone Arkady przedłużają zakupowe szaleństwo i zapraszają na dwa dni pełne specjalnych promocji. To wszystko w ostatni weekend miesiąca (29-30 listopada) – podczas Black Price Days. 

W Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada pod nazwą „Black Friday” rozpoczyna sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. Aby przedłużyć radość z przedświątecznych zakupów, Zielone Arkady zapraszają na Black Price Days – dwa dni pełne promocji i niespodzianek. 29 oraz 30 listopada na odwiedzających bydgoskie centrum handlowe czekają rabaty sięgające nawet 70%.
Black Price Days to doskonała okazja, aby zrobić pierwsze świąteczne zakupy czy skompletować jesienno-zimową garderobę. A to wszystko w niższych cenach. Wiele sklepów w naszym Centrum przygotowało atrakcyjne rabaty – specjalnie na te dwa dni w roku – zachęca Ewa Krassowska, Dyrektor Zielonych Arkad.
Akcja Black Price Days potrwa w dniach 29-30 listopada w Zielonych Arkadach. Promocje obowiązujące w tych dniach w salonach dostępne są na stronie: https://zielonearkady.com.pl/.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker