Aktualności

Utrudnienia w ruchu w związku z „Bydgoskim Biegiem  Niepodległości”

Na podstawie informacji otrzymanej z Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego uprzejmie informuje, że na czas trwania obchodów 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz biegu pn. „Bydgoski Bieg Niepodległości” planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na Placu Wolności, ul. Gdańskiej, ul. Kamiennej, ul. Sułkowskiego, ul. Chodkiewicza, ul. 20 stycznia 1920 r., ul. Paderewskiego, ul. Staszica, ul. 3 Maja, ul. Piotra Skargi, ul. Konarskiego, ul. Jagiellońskiej i ul. Gimnazjalnej.

                Na potrzeby obu wydarzeń zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się – na Placu Wolności, ul. Gimnazjalnej i ul. 20 stycznia 1920 r. na parkingu przed Filharmonią Pomorską, od dnia 08 listopada 2019 roku od godz. 17.00.

                Zamknięcie dla ruchu kołowego na Placu Wolności, ul. Gimnazjalnej i ul. Piotra Skargi na potrzeby organizowanej uroczystości i biegu nastąpi w dniu 11 listopada 2019 roku od godz. 08.00. Ze względu na powyższe dojazd poprzez ul. Gimnazjalną, Plac Wolności oraz ul. Konarskiego, ul. Piotra Skargi, ul, Gimnazjalną, Plac Wolności do ul. Gdańskiej stanie się niemożliwy. Na pozostałych ulicach ruch drogowy będzie wstrzymywany wyłącznie na czas trwania biegu, począwszy od godz. 14.45. Po przebiegnięciu ostatniego z biegaczy służby porządkowe organizatora zawodów wraz z Policją będą przywracały porządek na drogach. Końca utrudnień należy spodziewać się około godz. 18:00.

                Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowego oznakowania w obrębie ulic objętych czasową organizacją ruchu. Za utrudnienia w ruchu uprzejmie przepraszamy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker