Aktualności

Pchli Targ w tę niedzielę

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Pchli Targ zadomowił się w Galerii Fordon już na dobre. Najbliższy odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca czyli 29.09 w g. 11.00-14.00.

Do udziału w targu zaproszeni są nie tylko ci, którzy chcą pozbyć się zbędnych przedmiotów ale również i te osoby, które chciałyby okazyjnie coś zakupić. Walutą nie koniecznie muszą być pieniądze, dopuszczalne jest również wymiana towarów. – Pierwsza edycja spotkała się z olbrzymi zainteresowaniem ze strony fordoniaków– mówi Piotr Wiśniewski, przedstawiciel Zarządcy Galerii Fordonz tego względu postanowiliśmy po raz kolejny zaprosić mieszkańców tej dzielnicy do Galerii Fordon na kolejną edycję. Planujemy organizować wydarzenia tego typu w każdą ostatnią niedzielę miesiącadodaje Wiśniewski.

Pchli Targ w Galerii Fordon odbędzie się na pierwszym piętrze, w niedzielę (29.09) w godzinach 11.00-14.00. Aby uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawca, należy skontaktować się z organizatorem akcji wysyłając email pod adres galeriafordon@gmail.com. Organizatorzy zapewniają stoisko w postaci ławy i krzesełka, dzięki czemu udział w wydarzeniu staje się jeszcze łatwiejszy. Udział w Pchlim Targu zarówno dla kupujących, jak i sprzedających jest całkowicie bezpłatny.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker