Aktualności

Policjanci spotkali się w ZUS z seniorami z Fordonu

W związku z obchodami Dnia Seniora, przedstawiciele Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Bydgoszczy przy ul. Andersena zorganizowali stoisko profilaktyczne skierowane do seniorów.

W ramach realizacji programu „Dzielnicowy bliżej nas”,  mł. asp. Iwona Bąszkiewicz oraz sierż. Damian Kunc wraz z przedstawicielką Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Agatą Pamułą, w bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami poznawali potrzeby i oczekiwania dotyczące bezpieczeństwa osób starszych. Osoby zainteresowane mogły zasięgnąć porad w nurtujących ich sprawach prywatnych jak i sąsiedzkich. Dzielnicowi przedstawili również zagadnienia dotyczące Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa jak i prezentowali seniorom narzędzie jakim jest aplikacja mobilna MOJA KOMENDA.  

Dziękujemy seniorom za przybycie na spotkanie oraz za każde dobre słowo podziwu i uznania za zaangażowanie i kulturę osobistą formacji policyjnej – informuje: Agata Pamuła ZPSNiP KP Bydgoszcz-Fordon

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker