Aktualności

W najbliższy weekend TORBYD za darmo!

Razem z największymi polskimi miastami, m.in. Warszawą, Poznaniem i Gdańskiem podjęliśmy wyzwanie i zachęcaliśmy mieszkańców do pójścia do urn wyborczych i oddania głosów na swoich przedstawicieli w Sejmie i Senacie. Bydgoszczanie pokazali, jak ważne to dla nich święto demokracji. Jestem dumny z rekordowej frekwencji 66,77%. Pokazaliśmy, że Bydgoszcz głosuje! W najbliższy weekend zapraszam wszystkich na Torbyd – mówi Prezydent Rafał Bruski.

Bydgoszcz dołączyła do rywalizacji miast, której celem było przekroczenie 60% frekwencji w niedzielnych wyborach parlamentarnych. Ostatecznie ze swojego prawa skorzystało 66,77% bydgoszczan. Tym samym pobiliśmy rekord sprzed czterech lat, kiedy do urn poszło 55,55% mieszkańców.

Bydgoszcz głosuje i idzie na łyżwy
Miasto Bydgoszcz osiągając najlepszy wynik w województwie kujawsko – pomorskim otwiera miejską ślizgawkę Torbyd dla mieszkańców. W weekend 18 – 20 października zapraszamy do bezpłatnego korzystania z lodowiska w godzinach:
18 października (piątek) –  od godz. 14.00 – 22.00
19 października (sobota) –  od godz. 15.00 – 22.00
20 października (niedziela) – od godz. 11.00 – 22.00

Teatr Polski podbił stawkę w rywalizacji i rozdaje darmowe wejściówki
Teatr Polski Bydgoszcz także dołączył do bicia rekordu frekwencji w wyborach do Sejmu i Senatu. W związku z tym, mieszkańcy odbiorą 60 darmowych wejściówek na jeden z najbliższych spektakli. Wejściówki na Balladynę będą do obioru od wtorku 15 października od godz. 16 w kasie teatru. Terminy spektakli:
24 października (czwartek) – godz. 19.00
26 października (sobota) – godz. 19.00
27 października (niedziela) – godz. 16.00

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker