Aktualności

Fordon dla Ciebie

EBUD-TBS Sp. z o.o. rozpoczął w kwietniu 2013 r. budowę pionierskiego miniosiedla „Fordon FOR YOU”. Osiedle powstaje przy ulicy Braci Bażańskich, w pobliżu kościoła przy ulicy Bora-Komorowskiego.

Atutem wszystkich realizacji firmy EBUD-TBS Sp. z o.o. jest fakt, iż Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma znana z solidności, P.W. „EBUD”- Przemysłówka Sp. z o.o. Przemysłówka od ponad 20 lat funkcjonuje z powodzeniem na rynku budowlanym.

 – Miniosiedle będzie się składało z 3 budynków wielorodzinnych. Przy ich budowie staraliśmy się zachować wysoki standard mieszkań przy niskiej cenie jednostkowej za metr kwadratowy. Rozkład lokali stwarza możliwości różnorodnej aranżacji. W otoczenie budynków znajduje się wiele terenów pełnych naturalnej zieleni. W pobliżu osiedla będzie przebiegała trasa Tramwaju Fordon. Taka lokalizację zagwarantuje bardzo dobre skomunikowanie osiedla z pozostałymi częściami miasta .Wkrótce rozpocznie się przy ulicy Bora-Komorowskiego budowa nowej szkoły podstawowej połączonej z dużym przedszkolem – mówi kierownik budowy, inżynier Arkadiusz Lewandowski.  

Na koniec lipca zostanie zrealizowany I etap budowy. Oddamy do użytku  budynek obejmujący 33 mieszkania o powierzchni od 38 m2 do 75 m2 oraz 14 garaży indywidualnych.   W drugim  budynku  inwestor zaplanował: 52 mieszkania o wielkości od 38 m2 do 82 m2 oraz 10 garaży indywidualnych. Każde mieszkanie posiadać będzie  własny balkon oraz komórkę lokatorską zlokalizowaną zaraz przy mieszkaniu. Na parterze od strony południowej przewidziano mieszkania z ogródkami. Wybudowanie budynku nr 3 uzależnione jest od zmiany planu zagospodarowania przestrzennego- dodaje kierownik budowy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker