Aktualności

W poniedziałek o godz. 15 została otwarta na całej długości ul. Pod Skarpą

Została  dziś otwarta ul. Pod Skarpą w Fordonie. Zyskała nie tylko równą nawierzchnię. Zbudowano na niej  wysepki oraz progi zwalniające.Koszt  inwestycji wyniósł ok. 4,4 mln.zł

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker