Aktualności

Zebranie sprawozdawczo – wyborcze Rady Osiedla Brdyujście na kadencję 2019-2023.

6 września (czwartek) o godz. 17:30 w Szkole Podstawowej Nr 43 przy ul. Łowickiej 45 odbędzie się zebranie sprawozdawczo – wyborcze, podczas którego mieszkańcy dokonają wyboru 15 członków Rady Osiedla Brdyujście na kadencję 2019-2023.

 

Rejon wyborczy  obejmuje następujące ulice:
Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego od ul. Fordońskiej do torów kolejowych trasy Bydgoszcz – Unisław, Azbestowa, Feliksa Więcka, Fordońska od nr 241 do nr 363 i od nr 198 do nr 294, Inflancka, Jasieniecka nr 1 i 2, Kampinoska, Kapitańska, Kwarcowa,  Łowicka, Mariana Rejewskiego od ul. Fordońskiej do torów kolejowych trasy Bydgoszcz- Unisław, Odrzańska, Opalowa, Pilicka, Podłużna, Regatowa, Sierpecka, Skandynawska, Stanisława Niewiteckiego, Sucha od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 6, Szlakowa od nr 1 do nr 5,  Traktorzystów od ul. Fordońskiej do torów kolejowych trasy Bydgoszcz – Unisław, Wioślarska, Wiślana, Witebska, Włościańska, Wschodnia, Wyszogrodzka.

W zebraniu  sprawozdawczo – wyborczym z prawem głosowania mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, stale zamieszkałe w rejonie wyborczym. Zarząd Osiedla Brdyujście – organizator  zebrania,  prosi  o zabranie dowodów tożsamości.

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker