Aktualności

Strefa skuterów elektrycznych blinkee.city została powiększona o Fordon

Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów

Strefa skuterów elektrycznych blinkee.city została powiększona o Fordon. Operator powiększył także flotę dostępnych pojazdów. W mieście przybędzie kolejnych 15 skuterów. Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów.

 Usługa wynajmu skuterów na minuty pojawiła się w naszym mieście pod koniec kwietnia br. Skutery elektryczne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić na podróży, dbać o środowisko i sprawnie poruszać się po mieście. Bydgoszczanie dobrze przyjęli ekologiczne jednoślady. W lipcu strefa została powiększona o Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje i Osiedle Leśne.

Operator chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników rozszerzył właśnie mapę blinkee.city o Fordon. Do tego udostępniono kolejnych 15 zeroemisyjnych pojazdów. W sumie do dyspozycji mieszkańców jest 50 skuterów, ulokowanych w różnych częściach miasta. Zaletą usługi jest to, że skuter możemy pozostawić w dowolnym miejscu – zgodnie z obowiązującymi zasadami kodeksu drogowego – w całej strefie. Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów. Opłaca całodzienna nie przekroczy 89 zł. Zasięg skutera wynosi do 80 km na jednym ładowaniu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker