Aktualności

Strefa skuterów elektrycznych blinkee.city została powiększona o Fordon

Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Strefa skuterów elektrycznych blinkee.city została powiększona o Fordon. Operator powiększył także flotę dostępnych pojazdów. W mieście przybędzie kolejnych 15 skuterów. Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów.

 Usługa wynajmu skuterów na minuty pojawiła się w naszym mieście pod koniec kwietnia br. Skutery elektryczne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić na podróży, dbać o środowisko i sprawnie poruszać się po mieście. Bydgoszczanie dobrze przyjęli ekologiczne jednoślady. W lipcu strefa została powiększona o Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje i Osiedle Leśne.

Operator chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników rozszerzył właśnie mapę blinkee.city o Fordon. Do tego udostępniono kolejnych 15 zeroemisyjnych pojazdów. W sumie do dyspozycji mieszkańców jest 50 skuterów, ulokowanych w różnych częściach miasta. Zaletą usługi jest to, że skuter możemy pozostawić w dowolnym miejscu – zgodnie z obowiązującymi zasadami kodeksu drogowego – w całej strefie. Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów. Opłaca całodzienna nie przekroczy 89 zł. Zasięg skutera wynosi do 80 km na jednym ładowaniu.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker