Aktualności

Policja i SM współpracuje z taksówkarzami

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy zorganizowała spotkanie dotyczące współpracy Policji i Straży Miejskiej z kierowcami bydgoskich taksówek. 

Jednym z głównych tematów była również rozmowa na temat ograniczenia popełniania wykroczeń w ruchu drogowym. Dotyczy to w szczególności nieprzestrzegania znaków „zakazu zatrzymywania” w obrębie postojów TAXI.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy, podinsp. Sławomir Szymański, podziękował przedstawicielom TAXI za dotychczasową współpracę. Podkreślił bardzo duże zaangażowanie podczas prowadzonych działań poszukiwawczych osób zaginionych oraz informowanie o kierowcach rażąco naruszających przepisy ruchu drogowego.

Następnie poruszony został problem łamania przez kierowców TAXI „zakazów zatrzymywania” w obrębie wyznaczonych postojów. Dotyczy to w szczególności w obrębu „Statrego Miasta” w Bydgoszczy. Zaprezentowano nagrania zarejestrowane przez miejski monitoring. Podczas dyskusji wszyscy uczestnicy spotkania jednoznacznie potępili tego typu postępowanie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker