Aktualności

Policja i SM współpracuje z taksówkarzami

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy zorganizowała spotkanie dotyczące współpracy Policji i Straży Miejskiej z kierowcami bydgoskich taksówek. 

Jednym z głównych tematów była również rozmowa na temat ograniczenia popełniania wykroczeń w ruchu drogowym. Dotyczy to w szczególności nieprzestrzegania znaków „zakazu zatrzymywania” w obrębie postojów TAXI.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy, podinsp. Sławomir Szymański, podziękował przedstawicielom TAXI za dotychczasową współpracę. Podkreślił bardzo duże zaangażowanie podczas prowadzonych działań poszukiwawczych osób zaginionych oraz informowanie o kierowcach rażąco naruszających przepisy ruchu drogowego.

Następnie poruszony został problem łamania przez kierowców TAXI „zakazów zatrzymywania” w obrębie wyznaczonych postojów. Dotyczy to w szczególności w obrębu „Statrego Miasta” w Bydgoszczy. Zaprezentowano nagrania zarejestrowane przez miejski monitoring. Podczas dyskusji wszyscy uczestnicy spotkania jednoznacznie potępili tego typu postępowanie.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker