NOWY CYKL FILMOWY W KINIE JEREMI

W maju Kino Jeremi zaprasza na nowy cykl filmowy pod nazwą RODZICE I DZIECI poświęcony relacjom rodzinnym. W najbliższy czwartek 9 maja 2019 r. o godz. 19:00 będzie można obejrzeć przejmujący, trzymający w napięciu dramat produkcji australijskiej pt. Powrót (org. The Daughter) ze świetnymi rolami aktorskimi, między innymi Sama Neilla i Geoffreya Rusha.
„The Daughter” to historia zagmatwanych losów dwóch rodzin, głęboko skrywanych tajemnic z przeszłości, nie wyrównanych rachunków, sekretów, które nigdy nie miały ujrzeć dziennego światła. [opis dystrybutora]
Bilety: normalny – 10 zł, ulgowy – 6 zł*, członkowie DKF – wstęp wolny.
*Z biletów ulgowych mogą korzystać osoby powyżej 60 roku życia, młodzież szkolna oraz studenci do 26 roku życia.
Kino „Jeremi” mieści się w budynku XV LO przy ul. gen. Augusta Fieldorfa „Nila” 13 (dawniej Berlinga 13) w Bydgoszczy – Fordonie.
Pełen repertuar i szczegóły na stronie internetowej: www.kinojeremi.liceumxv.edu.pl i na FB: www.facebook.com/KinoJeremiFordon
Komentarze