Aktualności

Mieszkania nie tylko dla młodych

Przy zakupie mieszkania na Osiedlu Olimpijczyków osoby do 35-ego roku życia będą mogły liczyć na pomoc państwa. Lokal będzie można nabyć w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” (MDM).

Inwestorem Osiedla Olimpijczyków w rejonie ulic: Bydgoskich Olimpijczyków, Strzeleckiego i Kaliskiego jest deweloper DOM M-4 Sp. z o.o. w Grupie Kapitałowej Dom Holding.  Mieszkania na Osiedlu Olimpijczyków są zaprojektowane specjalnie z myślą o studentach i wykładowcach pobliskiego UTP. Budynki posiadają doskonałą lokalizację. Lokatorzy zamieszkają w oazie zieleni, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest bliskość szlaków komunikacyjnych, w tym również przystanków Tramwaju Fordon. W pobliżu znajdują się sklepy różnych branż oraz przychodnie specjalistyczne. W promieniu kilkuset metrów od Osiedla zlokalizowane są przedszkola prywatne i państwowe, szkoła podstawowa, gimnazjum i oraz XV Liceum Ogólnokształcące.

Przygotowując projekt osiedla postawiliśmy głównie na jego funkcjonalność i nowoczesną architekturę. 3-piętrowe, energooszczędne budynki, będą konstrukcjami ze szkła i metalu. Do budowy używamy najwyższej klasy materiałów. Robimy to z myślą o jak najniższych kosztach eksploatacji – mówi Ewa Paterek, kierownik działu logistyczno-administracyjnego.

Komfortowe mieszkania o powierzchni od 26m2 do 147m2 zadowolą nawet najbardziej wybrednych lokatorów. Ich funkcjonalny rozkład stworzy możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań aranżacyjnych. Część lokali będzie z antresolami, pozostałe z przestronnymi tarasami. We wszystkich budynkach montowane są windy oraz wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Cały teren na którym znajdą się również place zabaw dla dzieci, będzie ogrodzony i monitorowany. Zmotoryzowani lokatorzy będą mogli chronić swoje cztery kółka w podziemnych garażach – dodaje Paterek.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker