Aktualności

Całodzienna opłata za wynajęcie skutera elektrycznego nie przekroczy 89 zł.

Zasięg skutera wynosi do 80 km na jednym ładowaniu.

29 kwietnia w Bydgoszczy rusza usługa wynajmu skuterów elektrycznych blinkee.city na minuty. Pierwsza w Polsce sieć skuterów postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o nasze miasto. Start usługi: poniedziałek 29 kwietnia, godz. 16.00 przed galerią handlową Focus Mall, ul. Jagiellońska.

Jak to działa?
1. Załóż konto w aplikacji blinkee.city i znajdź skuter w swojej okolicy.
2. Zarezerwuj bezpłatnie skuter. Dzięki temu masz gwarancję, że przez 15 minut skuter będzie na Ciebie czekał we wskazanym miejscu
3. Uruchom pojazd telefonem. W kufrze znajdują się 2 kaski, czepki higieniczne oraz dokumenty pojazdu
4. Przygotuj się do jazdy. Gdy przybyłeś do celu, zaparkuj skuter, schowaj kask i zakończ użytkowanie pojazdu w telefonie.

Do dyspozycji mieszkańców będzie 35 skuterów elektrycznych, które znajdować będą się w specjalnie wyznaczonej strefie, obejmującej Śródmieście, górny i dolny taras Bydgoszczy, Bartodzieje oraz Błonie. Wsłuchując się w głos mieszkańców strefa zostanie rozszerzona o Fordon. Zaletą usługi jest to, że skuter możemy pozostawić w dowolnym miejscu – zgodnie z obowiązującymi zasadami kodeksu drogowego – w całej strefie. Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów. Opłaca całodzienna nie przekroczy 89 zł. Zasięg skutera wynosi do 80 km na jednym ładowaniu.

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker