Aktualności

Całodzienna opłata za wynajęcie skutera elektrycznego nie przekroczy 89 zł.

Zasięg skutera wynosi do 80 km na jednym ładowaniu.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

29 kwietnia w Bydgoszczy rusza usługa wynajmu skuterów elektrycznych blinkee.city na minuty. Pierwsza w Polsce sieć skuterów postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o nasze miasto. Start usługi: poniedziałek 29 kwietnia, godz. 16.00 przed galerią handlową Focus Mall, ul. Jagiellońska.

Jak to działa?
1. Załóż konto w aplikacji blinkee.city i znajdź skuter w swojej okolicy.
2. Zarezerwuj bezpłatnie skuter. Dzięki temu masz gwarancję, że przez 15 minut skuter będzie na Ciebie czekał we wskazanym miejscu
3. Uruchom pojazd telefonem. W kufrze znajdują się 2 kaski, czepki higieniczne oraz dokumenty pojazdu
4. Przygotuj się do jazdy. Gdy przybyłeś do celu, zaparkuj skuter, schowaj kask i zakończ użytkowanie pojazdu w telefonie.

Do dyspozycji mieszkańców będzie 35 skuterów elektrycznych, które znajdować będą się w specjalnie wyznaczonej strefie, obejmującej Śródmieście, górny i dolny taras Bydgoszczy, Bartodzieje oraz Błonie. Wsłuchując się w głos mieszkańców strefa zostanie rozszerzona o Fordon. Zaletą usługi jest to, że skuter możemy pozostawić w dowolnym miejscu – zgodnie z obowiązującymi zasadami kodeksu drogowego – w całej strefie. Koszt jednej minuty to 69 gr i 59 gr dla studentów. Opłaca całodzienna nie przekroczy 89 zł. Zasięg skutera wynosi do 80 km na jednym ładowaniu.

 

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker