Aktualności

W Wielkanoc warto odwiedzić Myślęcinek

W Wielkanoc tradycyjnie warto odejść od świątecznego stołu i dotrzeć do Myślęcinka. W planie poszukiwanie jaj w zoo i otwarcie sezonu w Parku Rozrywki. Zarówno w Wielkanoc, jak i w Poniedziałek Wielkanocny Ogród Zoologiczny  będzie czynny w godz. 10-18.   ZOO zaprasza na poszukiwania jaj porozwieszanych w terenie . Każde dziecko może zabrać jedno i w kasie otrzyma upominek.  Ceny biletów to 18 i 12 zł.

W najbliższy poniedziałek po zimowej przerwie otwarty zostanie kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat. Będzie można korzystać z części urządzeń rozrywkowych i wybrać się na spacer tropem dinozaurów, a w Makroświecie czekają owady w ogromnym powiększeniu. Za wejście do kompleksu należy zapłacić 10 zł (bilet normalny) i 8 zł (bilet ulgowy). Na stronie www.myslecinek.pl znajduje się szczegółowy cennik wszystkich atrakcji..

Na spacer warto wybrać się do Ogrodu Botanicznego (czynny w godz. 9-21, wejście darmowe). Kwitną bowiem teraz: magnolia pośrednia i gwiaździsta, ziarnopłon wiosenny, pigwowce, forsycje, śliwy, wiśnie, jabłonie i derenie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker