Aktualności

W AUCHAN naładujesz samochód elektryczny podczas zakupów

Rośnie liczba ładowarek elektrycznych w Bydgoszczy, dzięki którym kierowcy mogą szybko naładować baterię samochodu i ruszyć w dalszą drogę. Urządzenie mieszczące się na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 umożliwia jednoczesne ładowanie trzech pojazdów.

Ekomobilni kierowcy podróżujący przez Bydgoszcz mogą korzystać z kilku ładowarek rozlokowanych w mieście. Jedna z nich mieści się w alei nr 22 parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego. Urządzenie jest dostępne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Ładowarka sieci GreenWay umożliwia jednoczesne ładowanie trzech pojazdów: dwóch prądem stałym (DC) oraz jednego zmiennym (AC). Mogą skorzystać z niej kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2, czyli praktycznie wszystkich marek samochodów elektrycznych dostępnych na rynku.

– Dzięki nowoczesnemu urządzeniu dostępnemu na naszym parkingu ładowanie pojazdu zajmuje do 40 min. W tym czasie można zrobić zakupy w jednym ze sklepów naszego centrum, zjeść posiłek w wygodnej strefie restauracyjnej i odpocząć – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Korzystanie ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów w ładowarkach w sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzenia znajduje się na stronie internetowej operatora.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker