Aktualności

Fordon. Zapraszamy na 8 rundę turnieju szachowego

Zapraszamy 06.04.2019  na 8 rundę turnieju który odbędzie się w Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Fordonie. Wpisowe do każdego turnieju wynosi tylko 10zł. Wszelkie informacje znajdują się na stronie http://edukacjaprzezszachy.pl . Zawody rozpoczynają się zawsze o godzinie: 10.00. Zapisy prowadzone są za pomocą strony internetowej.

Międzyszkolna Liga Szachowa to największe przedsięwzięcie szachowe ostatnich lat w województwie kujawsko-pomorskim prowadzone w ramach projektu Edukacja przez szachy. Jest to indywidualny turniej szachowy, w którym zawodnicy reprezentują szkołę do której uczęszczają. Rekord frekwencji padł w poprzedniej rundzie, która odbyła się Toruniu – uczestniczyło w niej 124 osoby.

Zawody podzielone są na dwa turnieje – Turniej A – dla zawodników od IV kategorii szachowej oraz Turniej B – dla debiutantów i zawodników z najniższą V kategorią szachową. W każdym turnieju prowadzona jest dodatkowa klasyfikacja do lat 9, 13 i 18 osobno dla dziewcząt i chłopców. Na każdym turnieju do zdobycia jest więc 12 pucharów za pierwsze miejsca i 24 medale za drugie i trzecie.

Nowatorskim pomysłem jest losowanie przy pomocy autorskiej aplikacji Koło Fortuny zaproszeń do Kina Helios, Teatru Polskiego, Filharmonii Pomorskiej, Muzeum Mydła i Historii Brudu, Family Parku, Salonu Wirtualnej Rzeczywistości i Salonu kosmetyki samochodowej Kuson Detailing wśród wszystkich uczestników turnieju.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker