Aktualności

Sklep AMW przy Trybowskiego zaprasza na zakupy w rewelacyjnych cenach przecenionego sprzętu wojskowego

W punkcie sprzedaży Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Trybowskiego 8 w Fordonie na nabywców czeka ponad 200 pozycji wycofanego z wojska sprzętu, wyposażenia i odzieży. Sklep czeka na miłośników powojskowego sprzętu a trzy razy w tygodniu – we wtorki i czwartki od 12:00 do 17:30 oraz w środę od 9:00 do 15:00. Pełna oferta wraz z cennikiem dostępna na stronie www.amw.com.pl. w zakładce „Sprzęt i uzbrojenie”. Zyski ze sprzedaży przeznacza sięna Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

W sklepie przy Trybowskiego 8 na pewno warto również zwrócić uwagę na narty zjazdowe tańsze o 50 zł. Teraz ich ceny wahają się od 70 do 100 zł za parę. Z kolei kolekcjonerów militariów zainteresować może oryginalny peryskop wyceniony na 200 zł, noże wojskowe wz. 69 za 400 zł czy oznaki korpusów za jedyne 2 zł za sztukę. W sprzedaży są również buty, które zazwyczaj szybko rozchodzą się zarówno agencyjnym e-sklepie i stałych w punktach sprzedaży prowadzonych przez AMW. Za 100 zł można zostać właścicielem zimowych trzewików pilota, a 10 zł kosztują trzewiki z gwoździami ochronnymi. W sprzedaży jest też bardziej popularne obuwie jak półbuty męskich za jedyne 20 zł i wojskowe trampki nazwane jagodziankami po 10 zł za parę.

W Fordonie znajdziemy żołnierską klasykę w przystępnych cenach: mundur polowy letni wz. 93 w komplecie z bluzą i spodniami za 105 zł, bluzy w kamuflażu pantera oraz pustynnym po 35 zł za sztukę, hełmy stalowe za 15 zł, a czapki rogatywki za 50 zł i futrzane czapki wojsk lotniczych za 40 zł. Na kupców czekają też kurtki. Za 50 zł można już kupić klasyczną bechatkę, czyli ocieplaną kurtkę polową. Na 30 zł więcej wyceniono inne dostępne kurtki: wiatrówkę wojsk lądowych, kurtkę wyjściową wojsk lądowych, nieprzemakalną kurtkę zimową z podpinką oraz zimową kurtkę pracownika wojska.

 

Ponadto na sklepowych półkach trafimy na tak różnorodny asortyment jak waltornia (200 zł), termos o pojemności 12 litrów (50 zł), rower turystyczny (50 zł), lampy naftowe (15 zł), latarki (od 6 do 20 zł), wiertarki i wkrętarki akumulatorowe (20 zł), aparaty telefoniczne i radiotelefony (od 10 do 100 zł), kamery marki Panasonic (130 zł), a nawet na destylarkę elektryczną (100 zł)

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker