Aktualności

Kolejny przetarg w Agencji Mienia Wojskowego – kierunek: Bydgoszcz!

Agencja Mienia Wojskowego  sprzedaje w Bydgoszczy: Stary, Lubliny, przyczepy transportowe, części zamienne
do samochodów, elementy umundurowania w pakietach, a nawet sprzęt muzyczny.
Ceny wywoławcze zaczynają się już od 200 zł .Otwarcie ofert zaplanowano na 2 kwietnia br. o 12.00 w klubie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy.

 

W ofercie bydgoskiego oddziału do sprzedaży przeznaczono tym razem aż 127 pozycji przetargowych. Wojskowa klasyka wciąż cieszy się wzięciem, dlatego na przyszłych nabywców czekają duże pakiety elementów umundurowania, zawierające między innymi: kurtki polowe, dresy, rękawiczki żołnierskie (pakiety od 800 zł do 4,5 tys. zł.), a także zestawy hełmów stalowych wz. 67/75 w drewnianych skrzyniach (1 tys. zł) czy latarek kieszonkowych z torbami na wyposażenie (2,5 tys. zł.). Na przetargu nie zabraknie również wojskowych pojazdów: starów 200 (4 tys. zł), lublinów (od 1,8 do 2 tys. zł.) czy jelczy (5 tys. zł). Na chętnych czekają także przyczepy transporotowe (od 2,5 do 6 tys. zł.).

Dla majsterkowiczów i kolekcjonerów cennym nabytkiem mogą okazać się zestawy części zamiennych
do samochodów ciężarowych (15 tys. zł) oraz osobowych (20 tys. zł).
Na największy wydatek muszą przygotować się potencjalni nabywcy elementów parku pontonowego, które można wykorzystać do budowy przepraw wodnych czy przystani. Cena wywoławcza za komplet parku wynosi 320 tys. zł.

W Bydgoszczy kupimy także sprzęt RTV, akcesoria elektryczno-hydrauliczne, narzędzia frezarskie, wózki transportowe, a nawet cysternę paliwową czy instrumenty muzyczne (pianino CALISIA, pianino HERMAN).

Otwarcie ofert nastąpi 2 kwietnia br. o godz. 12.00 w Bydgoszczy, przy ul. Sułkowskiego 52a w klubie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych. Wpłata musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej
w przeddzień przetargu. Zainteresowani będą mogli obejrzeć oferowany sprzęt w miejscach jego składowania
w terminie 27 – 28.03.2019 r. w godz. 9.00-14.00.

Szczegóły dotyczące procedury składania oferty zamieszczone są w ogłoszeniu dostępnym na stronie internetowej: www.amw.com.pl, w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt”.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker