Aktualności

Apel o zbiórkę rzeczy dla pana Krzysztofa poszkodowanego w dzisiejszym pożarze

Potrzebna jest odzież i przedmioty codziennego użytku. ‎Na chwilę obecną najpotrzebniejsze są ubrania (rozmiar XL, L na wzrost  190 cm, obuwie rozmiar 45/46).  Dary można zanosić do Biura Obsługi Mieszkańców FSM przy ul. Kleeberga 2 w godzinach pracy spółdzielni (pn., śr.,czw. od 7 do 15, wt. 8 do 17, pt. 7 do 14). 
Uwaga: Prosimy nie przynosić mebli. Mieszkanie musi być gruntownie uprzątnięte i wyremontowane.
 
W budynku odbyły się oględziny policji, inspektora z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, przedstawiciela ubezpieczyciela części wspólnej nieruchomości oraz inspektorów Nadzoru Branży Budowlanej Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na miejscu obecny jest rzeczoznawca budowlany. Uprawnieni do dokonywania przeglądów konserwatorzy Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej sprawdzili instalację gazową i elektryczną. Pracownicy spółdzielni cały czas wykonują czynności na miejscu.
 
-Poszkodowany otoczony jest opieką rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Zgłaszają  się wolontariusze chętni do pomocy w uprzątnięciu mieszkania -informuje Iga Nowicka, Specjalista ds. PR Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker