Aktualności

Bydgoszcz. Zaproszenie do Starego Kina w Zielonych Arkadach

Już wkrótce mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli odwiedzić stare kino, które w dniach 22-31 marca powstanie w Zielonych Arkadach. W repertuarze zobaczymy nieme produkcje, a wśród nich m.in. komedie z 1914 roku – 20 minutes of love czy Caught in the Rain. W trakcie wydarzenia na miłośników kina oprócz seansów będzie czekać loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Współczesny widz przyzwyczajony do nowoczesnych multipleksów nie wyobraża sobie filmu bez kolorów czy ścieżki dźwiękowej. Produkcje, które powstawały kilkadziesiąt lat właśnie tym się charakteryzowały. Od współczesnych filmów różniły się one także czasem trwania – były znacznie krótsze. W dniach 22-31 marca w Zielonych Arkadach miłośnicy kina i nie tylko będą mogli odbyć sentymentalną podróż po świecie kinematografii i zobaczyć filmy, które cieszyły się popularnością ponad 100 lat temu.
 
Dodatkowo każdy, kto w trakcie wydarzenia zrobi zakupy w bydgoskim centrum handlowym Zielone Arkady na kwotę min. 100 zł* (na maksymalnie 3 dowodach zakupu), stanie przed szansą wzięcia udziału w loterii i wygrania jednej z ponad 500 kart podarunkowych o wartości 30, 50 lub 100 złotych.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker