Aktualności

W Kinie Jeremi kolejny bajkowy poranek z audiodeskrypcją

W najbliższą sobotę, 9 marca  organizujemy w Kinie Jeremi kolejny bajkowy poranek z audiodeskrypcją. Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej dzieci niedowidzących i niewidomych mogło skorzystać. 

PORANEK Z AUDIODESKRYPCJĄ W KINIE JEREMI

W sobotę 9 marca o godz. 10:00 odbędzie się w Kinie Jeremi kolejny BAJKOWY PORANEK Z AUDIODESKRYPCJĄ organizowany we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy.

Audiodeskrypcja polega na wpleceniu komentarza opisującego obraz w ścieżkę dźwiękową filmu. Przerwy w dialogach wykorzystuje się, by opowiedzieć, co dokładnie dzieje się na ekranie, opisać bohaterki i bohaterów, miejsce akcji, kostiumy, gestykulację i mimikę aktorów. Dzięki audiodeskrypcji przekaz i odbiór filmu jest bardziej zrozumiały dla osób niewidzących i niedowidzących.

Ze względu na ograniczoną liczbę urządzeń audio guide, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc dla dzieci, które będą potrzebowały odsłuchu audiodeskrypcji – do 8 marca pod nr tel. (52) 343 66 67 lub e-mailowo: kinojeremi@liceumxv.edu.pl

WSTĘP WOLNY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Informacje na temat repertuaru bajkowych poranków: tel. (52) 343 66 67, e-mail: kinojeremi@liceumxv.edu.pl

Kino „Jeremi”
ul. gen. Augusta Fieldorfa „Nila” 13 (dawniej Berlinga 13), Bydgoszcz – Fordon
(w budynku XV LO)

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker