Aktualności

Akcja policji w Fordonie: ”Działajmy razem- Internet- możliwości i zagrożenia”

Początek lutego to czas działań profilaktycznych oscylujących wokół bezpieczeństwa w Sieci. Dlatego też policjanci z Fordonu uczestniczyli w I Fordońskiej Debacie o Bezpiecznym Internecie pt. ”Działajmy razem- Internet- możliwości i zagrożenia”.

Mł. asp. Marek Nogga wraz z przedstawicielką Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Agatą Pamułą z komisariatu w Fordonie uczestniczyli w I Fordońskiej Debacie o Bezpiecznym Internecie pt.” Działajmy razem- Internet- możliwości i zagrożenia”.  Spotkanie zorganizowała dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Fordonie.

Głównym celem debaty  było inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego korzystania z Internetu, ze szczególnym naciskiem na możliwości, jakie niesie ze sobą pozytywne i twórcze korzystanie z jego zasobów.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele grup uczniowskich z fordońskich szkół wraz z pedagogami, przedstawiciele Szkolnych Rad Rodziców, Straży Miejskiej oraz Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy – informuje  Agata Pamuła/ KP Bydgoszcz-Fordon

 

 
 
 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker