Aktualności

W Fordonie powstaje Osiedle Uniwersyteckie

W Fordonie pomiędzy ulicami: Akademicką, Studencką i Strzeleckiego powstaje Osiedle Uniwersyteckie. W 15 blokach zamieszka około 600 rodzin. Inwestorem jest firma CDI Konsultanci Budowlani wchodząca w skład grupy Immobile. W pierwszym etapie inwestor zaplanował wzniesienie trzech budynków4-kondygnacyjnych. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na koniec 2019r.

W każdym z trzech bloków zaprojektowano 36 mieszkań, dwie klatki schodowe oraz indywidualne garaże zlokalizowane w bryle budynku. Mieszkania będą miały od 30 do 55 metrów kwadratowych. Docelowo osiedle tworzyć będzie około 15 budynków z około 600 mieszkaniami. Koncepcja zakłada też zagospodarowanie terenów zielonych, budowę parkingów i miejsc rekreacji. Zbudowany zostanie też odcinek ul. Studenckiej od Strzeleckiego w kierunku ul. Akademickiej.

W ramach tego etapu powstanie także 36 indywidualnych garaży wbudowanych w budynki oraz 72 zewnętrznych miejsc postojowych. Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, infrastruktura teletechniczna, przestronne windy, najtrafniej charakteryzują nową inwestycję CDI Konsultanci Budowlani.

 

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker