Aktualności

WIATRAK zaprasza na weekendowe koncerty

WIATRAK zaprasza na dwa weekendowe koncerty do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego. :Piątek (11 stycznia), godz.18.00 – „Święty czas” – koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek z zespołem Quadrans. 

Zespołowi wokalnemu towarzyszyć będzie instrumentalny w składzie: Robert Robaszkiewicz – instrumenty perkusyjne, Paweł Tomaszewski – gitara, Tomek Szewczyk – instrumenty klawiszowe, Piotr Szczepańczyk – gitara basowa. Prowadzenie chóru – Agata Pufal, koncert poprowadzi Mariola Ciesielska.
Quadrans jest zespołem skupionym na muzyce chrześcijańskiej. Działa od 2006 roku przy Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak”, zrzesza ludzi kochających śpiewać w imię Pana. Wstęp na koncert jest wolny.

Niedziela (13 stycznia), godz. 10.15 – Poranek Muzyczny “Noworoczne spotkanie”. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na kolejny koncert przygotowany przez bydgoską Akademię Muzyczną. To okazja nie tylko do słuchania muzyki klasycznej, ale również do poznania instrumentów muzycznych, wspólnego śpiewania i zabawy. Bilety – 9 zł dorośli, 6 zł dzieci.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker