Aktualności

Dziś w bydgoskim Sądzie Rejonowym rozpoczyna się proces w sprawie śmiertelnego potrącenia 20-letniej kobiety na przejściu dla pieszych przy ul. Fordońskiej.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

9 stycznia w bydgoskim Sądzie Rejonowym rozpoczął się proces w sprawie śmiertelnego potrącenia 20-letniej Darii > Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Fordońskiej. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, oskarżonej 47-letniej Beacie R., grozi od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności. Oskarżona nie ustąpiła kobiecie pierwszeństwa, podczas gdy zrobił to inny kierowca.

W maju 2018 roku. Pod kołami samochodu osobowego zginęła 20-letnia Daria. Dziewczyna przechodziła przez przejście dla pieszych na ulicy Fordońskiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Traktorzystów.

Na ławie oskarżonych zasiądzie 47-letnia Beata R Prokurator oskarża ją o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Beata R. nie przyznaje się do winy. Odmówiła też składania wyjaśnień. Nie chciała też dobrowolnie poddać się karze.Weszła na zebrę Dosięgła ją śmierć


Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker