Aktualności

Świąteczna przygoda w Szafolandii

Przedstawienie dla dzieci

Najlepsze przygody można przeżyć w… szafie! Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które 15 grudnia zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Podczas spotkania teatralnego maluchy przeniosą się do świata Szafolandii, gdzie wszystko może się zdarzyć. Wstęp wolny!

W każdym z nas drzemie dziecko! Przekonają się o tym widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Główny bohater spektaklu – Błażej, opowie maluchom o swoim dzieciństwie i zabawach w świecie wyobraźni. Dzięki opowieści maluchy przeniosą się do magicznego świata Szafolandii.

W grudniowym przedstawieniu nie zabraknie motywów świątecznych i… magii! Błażej opowie dzieciom o swoich dawnych przygodach, podczas których zamieniał się w Zorro czy niedźwiedzia polarnego. Wszystko o dzięki tajemniczej szafie, w której wszystko mogło się zdarzyć. Dobrą zabawę z pewnością zagwarantuje pełna humoru fabuła oraz niezwykła scenografia.

Spotkanie teatralne odbędzie się 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker