Aktualności

Mikołajkowe warsztaty dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan

Własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe będą unikatowym prezentem dla najbliższych

 8 grudnia od godz. 12:00 do 17:00, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz organizuje dla najmłodszych mikołajkowe warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć błyszczące ozdoby świąteczne. Wstęp bezpłatny.

Blasku nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o choinkę! Oryginalne, barwne, a do tego tanie ozdoby można stworzyć samodzielnie z ogólnodostępnych materiałów, które znajdują się w każdym domu. Na zbliżających się warsztatach w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują bożonarodzeniowe choinki, czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach.

Pod czujnym okiem animatorek mikołajek dzieci przygotują trójwymiarowe kartki świąteczne, ozdobne aniołki oraz dekoracje na stół i choinkę. Do powstania świątecznych ozdób posłuży kolorowy papier, brokat, cekiny, koraliki, wstążki, kokardki i naklejki. Na uczestników zajęć czekają cukrowe laski na choinkę.

Warsztaty mikołajkowe odbędą się 8 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 17:00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker