Aktualności

Black Price Days w Zielonych Arkadach

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kto powiedział, że super promocje mają trwać tylko jeden dzień? Zielone Arkady przedłużają zakupowe szaleństwo, które w najbliższy weekend ogarnie mieszkańców Bydgoszczy i okolic.  Na każdego,  kto w dniach 23-25 listopada odwiedzi bydgoskie centrum handlowe będą czekać wyjątkowe zniżki i atrakcyjne niespodzianki. To wszystko w ramach Black Price Days.

W Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada pod nazwa „Black Friday” inauguruje sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. W tym dniu sklepy oferują klientom jednodniowe okazje i zniżki. W Zielonych Arkadach zakupowe szaleństwo będzie przedłużone i potrwa przez cały weekend (23-25 listopada). W tym czasie z okazji Black Price Days na odwiedzających bydgoskie Centrum będą czekać rabaty sięgające  50%.
 
Promocje w ramach Black Price Days będą obowiązywać w dniach 23-25 listopada w godzinach otwarcia Zielonych Arkad, tj. w piątek i sobotę od 9:00-21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00. Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są na stronie: https://zielonearkady.com.pl/

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker