Aktualności

Black Price Days w Zielonych Arkadach

Kto powiedział, że super promocje mają trwać tylko jeden dzień? Zielone Arkady przedłużają zakupowe szaleństwo, które w najbliższy weekend ogarnie mieszkańców Bydgoszczy i okolic.  Na każdego,  kto w dniach 23-25 listopada odwiedzi bydgoskie centrum handlowe będą czekać wyjątkowe zniżki i atrakcyjne niespodzianki. To wszystko w ramach Black Price Days.

W Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada pod nazwa „Black Friday” inauguruje sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. W tym dniu sklepy oferują klientom jednodniowe okazje i zniżki. W Zielonych Arkadach zakupowe szaleństwo będzie przedłużone i potrwa przez cały weekend (23-25 listopada). W tym czasie z okazji Black Price Days na odwiedzających bydgoskie Centrum będą czekać rabaty sięgające  50%.
 
Promocje w ramach Black Price Days będą obowiązywać w dniach 23-25 listopada w godzinach otwarcia Zielonych Arkad, tj. w piątek i sobotę od 9:00-21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00. Szczegóły akcji promocyjnej dostępne są na stronie: https://zielonearkady.com.pl/

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker