Aktualności

Regina Brett odwiedzi Zielone Arkady

Spotkanie z Reginą Brett odbędzie się 9 listopada o godz. 18:00 na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jej książki tłumaczone są na 20 języków.  Regina Brett – autorka bestselleru „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu” .

Regina Brett to amerykańska pisarka, dziennikarka, a przede wszystkim autorka poradników motywacyjnych. Popularność zyskała po napisaniu książki „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu”, która trafiła na listę bestsellerów dziennika „New York Times”. O tym, skąd autorka czerpie inspiracje, będzie mógł przekonać się każdy, kto 9 listopada odwiedzi Zielone Arkady. Podczas spotkania pisarka opowie o swojej najnowszej książce „Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę”, w której radzi czytelnikom, jak stawiać czoło codziennym wyzwaniom wbrew ich obawom i lękom.
 
Książki Reginy Brett cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Autorka dwukrotnie była nominowana do Nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu i jest laureatką wielu nagród literackich.
 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker