Aktualności

Rewelacyjna oferta sprzedaży przez AMW wycofanych pojazdów wojskowych

W ofercie m.in. terenówki UAZ i Honker, ciężarówki Star i przyczepy

Powojskowy sprzęt i pojazdy do kupienia w Bydgoszczy. Terenówki UAZ i honker, ciężarówki star, przyczepy, pakiety z żołnierską odzieżą, a nawet sprzęt laboratoryjny W ofercie przetargu znalazło się aż 131 pozycji o łącznej wartości 376 900,00 zł. Ustny przetarg odbędzie 24 października o godz. 11.00 w Bydgoszczy, przy ul. Sułkowskiego 52a.

Najtańszą wyceniono na 150 zł a najdroższą na 10 tys. zł. Co czeka na kupców w Bydgoszczy? Tradycyjnie niepotrzebne już armii pojazdy. Wśród najciekawszych znajdziemy m.in.: radiostację na samochodzie UAZ 469B wycenioną na 8 tys. zł, autobus autosan H-9 z ceną wywoławczą 4,5 tys. zł czy wyprodukowanego w 2000 roku honkera, którego licytacja rozpocznie się od 6 tys. zł. Nie zawiodą się też poszukiwacze starów. Do sprzedaży przeznaczono modele 29, 200, 266 i 660 w cenach od

3 do 8 tys. zł. Oprócz starów ogólnego przeznaczenia na przetarg wystawiono też wersję do przewozu pieczywa, warsztat mechaniczny oraz cysternę paliwową.

W ofercie znajdziemy również przyczepy transportowe o różnej ładowności, podnośniki widłowe, zespoły spalinowo-elektryczne, spawarki, sprężarki powietrza, pompy motorowo-paliwowe, części zamienne do autobusów autosan i samochodów osobowych, a nawet sprzęt laboratoryjny.

Licytacja powinna zainteresować też osoby szukające wojskowej odzieży. W Bydgoszczy pod młotek trafią mieszane pakiety z artykułami mundurowymi, których cena wywoławcza – w zależności od zawartości i rozmiaru – wynosi od 1 tys. zł do 3,5 tys. zł. Pod młotek trafią też m.in. czapki futrzane wojsk lotniczych (50 szt. za cenę wywoławczą 600 zł), wiatrówki oficera wojsk lądowych (1 tys. zł za 200 szt.), hełmy stalowe w drewnianej skrzyni (3 szt. za 900 zł) oraz latarki kieszonkowe sygnalizacyjne (400 zł za 200 szt.).

Ustny przetarg odbędzie 24 października o godz. 11.00 w Bydgoszczy, przy ul. Sułkowskiego 52a w Klubie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. Warunkiem przystąpienia do licytacji jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranego sprzętu i zarejestrowanie się na liście uczestników przetargu przed jego rozpoczęciem.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć oferowany sprzęt 18 i 19 października br. oraz w dniu przetargu w miejscach jego składowania. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w licytacji zamieszczone są w ogłoszeniu dostępnym na stronie internetowej: www.amw.com.pl, w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy”.

Zyski z przetargu Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

________________________________________________________________________________

Dodatkowych informacji udzielają:

Joanna Dydyszko

Kierownik Działu ds. Marketingu i PR

tel. (52) 525 78 90

kom. 693 080 465

e-mail: j.dydyszko@amw.com.pl

www.amw.com.pl

Małgorzata Weber

Rzecznik Prasowy AMW

tel. (22) 314 99 78

kom.: 695 695 600

e-mail: m.weber@amw.com.pl

www.amw.com.pl

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker